Opis Vášho zlepšeného stavu po masáži,

 pomôže uboleným nájsť riešenie na ich ťažkosti.

 
Dakujem a prajem všetko dobré Jozef Urban

 

Diskusná téma

Bolesti hlavy,stuhnuty krk

Dátum: 08.03.2012 | Vložil: Viera(Hlohovec)

Pan Urban mi vzdy ochotne a rychlo nasiel najblizsi termin a pomohol mi.Ked ma boli hlava-z krcnej chrbtice alebo mam stuhnuty krk alebo som nemohla zodvihnut ruku...vzdy sa obratim na pana Urbana a naozaj mi pomohol aj v pripade,kde nezaberal lekar a lieky.Na druhy den je clovek trochu uboleny,ale vysledok stoji zato.Dakujem

Bolest lopatky, nemohla som sa ani pohnut

Dátum: 15.11.2011 | Vložil: Lucia-(okr.Piešťany)

Nemohla som sa poriadne pohnut, lezat ani sediet.Po jednej navsteve u Jozefa problemy takmer celkom zmizli.Banky maju dokonaly ucinok.Odporucam.

Trpnutie a trasenie ruky

Dátum: 17.08.2011 | Vložil: Ivan Mokrý-(Hlohovec)

Pracujem na stavbách a mal som problém s rukou nemohol som pracovať, keďže sa mi triasla a trpla .Skúšal som veľa masáží a maserov no pomohol mi Pán URBAN .Za čo mu moc ďakujem je to pán maser.
Vďaka nemu sa môžem venovať Svojej práci opäť na plno.

Re:Trpnutie a trasenie ruky

Dátum: 03.04.2016 | Vložil: Jozef Urban

Z pomoci tomuto pánovi som bol prekvapený. Lekár ho odoslal na neurológiu do Trnavy. Na vyšetrenie mal čakať dva mesiace. Pravá ruka sa mu veľmi triasla. Hned na začiatku som ho upozornil že na to nemám pomôcť mu. Takže sme riešili chrbát a ramená. Na počudovanie počas druhej masáže sa ruka prestala triasť. Dalšiu lekársku liečbu nepotreboval.

..and i feel fine :-)

Dátum: 28.06.2011 | Vložil: adriana-(Piešťany)

môžem povedať, že prvýkrát vidím hneď po masáži výsledok :) a napriek tomu, že z bankovania som mala obavy, tak je to fakt super. okrem toho, že sa cítim oveľa ľahšia, nebolí ma hlava, chrbtica, nepichá ma pri srdci, cítim sa uvoľnene, tak som obohatená aj o informácie a rady :) skvelá masáž, bankovanie a jožkov prístup. pravdaže odporúčam a ďakujem! :)

stuhnuty chrbat

Dátum: 08.04.2011 | Vložil: Martin-(okr.Piešťany)

kedze vecsinu casu pracujem za PC mavam dost velke problemy s chrbticou v hornej oblasti hlavne krcnej a s pohyblivostou krku, taktiez sa nemozem riadne vyrovnat. Aj ked na masaze nechodim pravidelne co je zrejme chyba pretoze moje problemy by urcite nikdy nenarastli do takej miery ako vzdy :). Este ze p. urban a jeho liecive ruky :) vedia ako nato a po jeho bankovej masazi sa znovu citim super DAKUJEM :)

Vdaka p. Urbanovi

Dátum: 21.03.2011 | Vložil: Dana-(Hlohovec)

Dakujem p. Urbanovi za moje uzdravenie. Tam kde zlyhali

lekári pomohol p. Urban.Musela som ísť aspon 3krát po sebe na bankovanie ale pomohlo mi to. Po úraze ramena
som mala problémy s chrbticou,chodila som po vyšetreniach,ale nič nepomohlo. Až p. Urban mi pomohol a nemusela som volať záchranku,lebo som sa nemohla nadýchnuť. Veľká vdaka mu za to. Kde zlyhali
lekári tam pomohol p. Urban. Má zlaté ručičky. Vždy ked
mám trocha problém s chrbticou navštívim ho. Nezabudnem ako som sa musela opierať o stľpy ked som išla z práce, lebo tá bolesť mi nedovolila ani pohnúť sa. Som mu veľmi vdačná za moje uzdravenie. Dana z Hlohovca.

Re:Vdaka p. Urbanovi

Dátum: 03.04.2016 | Vložil: Jozef Urban

Dakujem. Pani Dana mimo iného nemohla zdvihnut pravú ruku. Neočesala sa , na čo jej bolo povedané že s tým sa musí naučiť už žiť. Po zameraní sa na rameno sa jej problém vyriešil a nevrátil sa.

až keď sa nebudem vedieť pohnúť

Dátum: 14.03.2011 | Vložil: Dušan Gál-(Radošina)

Mal som zdravotné komédie trpnutie rúk aj noh veď to
všetci dobre poznáte keď ste skončili v železnom stisku pána Urbana mňa postavil na nohy ale na koľko som lajdák a príjemnejšie je v nedeľu ležať pred telkou na masáž prídem až keď ma zas vykrúti.........zdravím a želám všetko dobré pán Urban

Bolesti chrbtice

Dátum: 23.02.2011 | Vložil: Jaroslav Hallo-(okr.Nitra)

Mávam problémy s chrbticou, hlavne v krížovej časti. Ďalej sa pridali problémy aj s krčnou chrbticou a to až do takej miery, že som mal problém pri šoférovaní. Po absolvovaní masáže pána Urbana, spojenej s bankovaním, sa mi vždy uľaví. Odporúčan vyskúšať.

Záznamy: 61 - 70 zo 75
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Pridať nový príspevok