Opis Vášho zlepšeného stavu po masáži,

 pomôže uboleným nájsť riešenie na ich ťažkosti.

 
Dakujem a prajem všetko dobré Jozef Urban

 

Diskusná téma

Bolesť v ruke pod ramenom

Dátum: 21.01.2018 | Vložil: Marcela (Hlohovec)

Už asi rok som pociťovala v ruke bolesť, myslím si, že som si v nej niečo natiahla keď som robila kľuky. V noci som sa budila od bolesti pri zmene polohy. Vedela som, že bankovaním sa dajú odstrániť rôzne typy bolestí a pohybové obmedzenia. Vygooglila som si p. Urbana. Po masáži bolesť z ruky odišla, dokonca som sa v noci nezobudila na bolesť. Veľmi sa teším a ďakujem, konečne sa vyspím :-). Nevideli sme sa posledný krát!!! Vďaka :-)

Bolesti krčnej chrbtice, stuhnuté svalstvo

Dátum: 26.11.2017 | Vložil: Martina B.

Pána Urbana som navštívila kvôli pretrvávajúcim bolestiam krčnej chrbtice, stuhnutému svalstvu, mala som problém zakloniť hlavu..Bolesť postupovala do chrbtice nižšie a do ramien a rúk. Už po prvej návšteve, kde som dostala bahenný zábal, masáž a bankovanie som cítila podstatné zlepšenie, bolesť ustúpila o 80% a hlavu zakloním :) A navyše sa dozviem vždy nejaké nové informácie a rady :)
Odporúčam a ďakujem pekne.

Bolestivy chrbat

Dátum: 04.10.2017 | Vložil: Jaroslav Teker

Pan Urban mi dnes opat pomohol pri bolestiach chrbta tak, ako mi uz pomaha vela rokov. Pomaha aj v situaciach ked infuzie a konvencna liecba zlyhava. Rovnako dnes si na stol lahla troska a odchadzal artista z Circ de Soleil

Kde doktori nepomohli

Dátum: 24.02.2017 | Vložil: Kristína

p.Urbana som našla práve tu na internete, potrebovala som pomoc pri zaseknutom nerve (pravdepodobne) dostala som zabal, masáž a bankovanie už pri odchode som sa cítila podstatne lepšie min o 50%dnes po dvoch dňoch môžem skonštatovať že sa cítim super a pomoc od p.Urbana mi veľmi prospela.Vrele odporúčam a ďakujem.S pozdravom

Re:Kde doktori nepomohli

Dátum: 25.02.2017 | Vložil: Jozef Urban

Klientka prišla s bolesťami hrudnej oblasti, bolesť vyrážala dopredu, mala plytké dýchanie pár nocí sa už nemohla vyspať...Bola u mna už po obstrekoch, vrátane kortikoidov.Dakujem za hodnotenie.

Ďakujem

Dátum: 13.01.2017 | Vložil: Iveta Špirková

p. Urban, Vám môžem iba ďakovať za to, že ste mi vždy pomohli. Je pravda, že prídem v hodine dvanástej, keď už bolesť nemôžem zniesť. Za to Vám nesmierne ďakujem.

Bolesti ramien

Dátum: 03.04.2016 | Vložil: Jana (Piešťany)

Po absolvovaní dôslednej masáže a bankovaní u p. Urbana mi dlhotrvajúce bolesti ramien a krčnej chrbtice ustúpili. Som rada, že už viem, na koho sa mám pri podobných problémoch obrátiť.

Re:Bolesti ramien

Dátum: 03.04.2016 | Vložil: Jozef Urban

Dakujem. Musím reagovať...Klientka prišla s veľkými bolesťami ramien, trvajúcich už rok.Absolvovala vyšetrenia u ortopéda aj na reumatologii. Z ich strany všetko v poriadku. Ruky zdvihla cca do výšky ramien len z veľkými bolesťami.
Po masáži jej ruky vyleteli k stropu a nastal veľký ústup bolesti. Prajem všetko dobré.

Bolesti celej chrbtice

Dátum: 07.02.2016 | Vložil: Júlia Burešová

K pánovi Urbanovi som prišla s totálne zablokovaným chrbtom a stuhnutými svalmi. Po masáži sa mi neskutočne zlepšil stav, veľmi oceňujem prístup, p. Urban pristupoval citlivo, keď ma to bolelo viac ako bolo pre mňa únosne, povolil. Veľmi mi pomohlo bankovanie. Ďakujem veľmi pekne a stretneme sa nabudúce :)

bolesti chrbta a krku

Dátum: 18.10.2015 | Vložil: Milos Piestany 17.10. 2015

Vcera som bol na masazi a bankovani u p.Urbana a bolesti mi ustupuli vrele odporucam aj druhym.

Záznamy: 21 - 30 zo 73
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok