Opis Vášho zlepšeného stavu po masáži,

 pomôže uboleným nájsť riešenie na ich ťažkosti.

 
Dakujem a prajem všetko dobré Jozef Urban

 

Diskusná téma

Poďakovanie

Dátum: 15.03.2018 | Vložil: Kvetoslava Hejbalová

Včera sme boli so sestrou u Vás. Chcem Vám poďakovať, pretože sme mali problémy s chrbticou a dnes pociťujeme obe obrovskú úľavu, bolesti v ramenách ustúpili, samozrejme, že svalovica je, ale prešli bolesti. Nie sme u Vás poslednýkrát a verím, že pomôžete vždy, keď to bude potrebné. Prajem Vám veľa zdravia, aby ste zase Vy mali silu pomôcť tým, čo to budú potrebovať.

Silné bolesti

Dátum: 02.02.2018 | Vložil: Andrea Augustínová

Dobrý deň, p. Urban...chcem sa Vám poďakovať. Spolu s priateľom sme absolvovali dňa 30.1.2018 u Vás masáž a bankovanie. Priateľ mal dva roky problém s ľavou rukou a ľavou nohou...tŕpnutie, vôbec nemohol spávať Ja som dva roky po komplikovanej zlomenine členku, absolvovala som dve operácie, rehabilitácie, odvtedy trpím silnými bolesťami bedrového kĺbu. Po absolvovaní masáže u Vás prestali bolesti aj tŕpnutie!!! Prešli sme množstvom vyšetrení a liečebných procedúr u rôznych lekárov, no nič nepomohlo. Ďakujeme ešte raz, p. Urban, želáme pevné zdravie a určite sa vidíme!

Bolesti ramena a krku

Dátum: 29.01.2018 | Vložil: Renáta

Veľmi by som sa chcela poďakovať p. Urbanovi.Dnes som k nemu prišla s veľkými bolesťami ramena a lopatky,ktoré vystreľovali do krku(celkovo stuhnutú krčnú chrbticu).Mala som silne bolesti ci som stala,sedela alebo ležala. Ako prvú pomoc som použila všetky dostupné pomôcky (lieky, náplasti,...) samozrejme nič nezabralo,ale po hodinovej masáži sa mi veľmi uľavilo a odišla som od vás takmer bezbolestne. A takisto musim vyzdvihnúť promtnosť termínu masáže a ochotu poradiť s každým problémom.O týždeň ma tam máte zas:).

Bolesti chrbtice

Dátum: 11.01.2018 | Vložil: Peter (Hlohovec)

V decembri som začal trpieť bolesťami chrbtice ktoré nepoľavili ani po obstrekoch ani po injekčnej liečbe stav sa mi dokonca zo dňa na deň zhoršoval.Potom mi poradil jeden známy že aby som navštívil Pána Urbana ktorý mi určite pomôže.Po masáži a bankovaní sa okamžite uľavilo od bolesti a dokonca som sa v noci konečne vyspal.Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Urbanovi ktorý mi takto pomohol a môžem ho vrele odporučiť aj ostatným ľudom ktorý majú takéto problémy a si myslia že už nič nepomôže.Takže Pán Urban ďakujem že ste mi pomohol a že máte k ľudom takýto skvelý a ľudský prístup.Môj stav sa zo dňa na deň zlepšoval a už som bez bolestí.ĎAKUJEM

Bolesť v ruke pod ramenom

Dátum: 21.01.2018 | Vložil: Marcela (Hlohovec)

Už asi rok som pociťovala v ruke bolesť, myslím si, že som si v nej niečo natiahla keď som robila kľuky. V noci som sa budila od bolesti pri zmene polohy. Vedela som, že bankovaním sa dajú odstrániť rôzne typy bolestí a pohybové obmedzenia. Vygooglila som si p. Urbana. Po masáži bolesť z ruky odišla, dokonca som sa v noci nezobudila na bolesť. Veľmi sa teším a ďakujem, konečne sa vyspím :-). Nevideli sme sa posledný krát!!! Vďaka :-)

Bolesti krčnej chrbtice, stuhnuté svalstvo

Dátum: 26.11.2017 | Vložil: Martina B.

Pána Urbana som navštívila kvôli pretrvávajúcim bolestiam krčnej chrbtice, stuhnutému svalstvu, mala som problém zakloniť hlavu..Bolesť postupovala do chrbtice nižšie a do ramien a rúk. Už po prvej návšteve, kde som dostala bahenný zábal, masáž a bankovanie som cítila podstatné zlepšenie, bolesť ustúpila o 80% a hlavu zakloním :) A navyše sa dozviem vždy nejaké nové informácie a rady :)
Odporúčam a ďakujem pekne.

Bolestivy chrbat

Dátum: 04.10.2017 | Vložil: Jaroslav Teker

Pan Urban mi dnes opat pomohol pri bolestiach chrbta tak, ako mi uz pomaha vela rokov. Pomaha aj v situaciach ked infuzie a konvencna liecba zlyhava. Rovnako dnes si na stol lahla troska a odchadzal artista z Circ de Soleil

Kde doktori nepomohli

Dátum: 24.02.2017 | Vložil: Kristína

p.Urbana som našla práve tu na internete, potrebovala som pomoc pri zaseknutom nerve (pravdepodobne) dostala som zabal, masáž a bankovanie už pri odchode som sa cítila podstatne lepšie min o 50%dnes po dvoch dňoch môžem skonštatovať že sa cítim super a pomoc od p.Urbana mi veľmi prospela.Vrele odporúčam a ďakujem.S pozdravom

Re:Kde doktori nepomohli

Dátum: 25.02.2017 | Vložil: Jozef Urban

Klientka prišla s bolesťami hrudnej oblasti, bolesť vyrážala dopredu, mala plytké dýchanie pár nocí sa už nemohla vyspať...Bola u mna už po obstrekoch, vrátane kortikoidov.Dakujem za hodnotenie.

Ďakujem

Dátum: 13.01.2017 | Vložil: Iveta Špirková

p. Urban, Vám môžem iba ďakovať za to, že ste mi vždy pomohli. Je pravda, že prídem v hodine dvanástej, keď už bolesť nemôžem zniesť. Za to Vám nesmierne ďakujem.

Záznamy: 21 - 30 zo 77
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok