Opis Vášho zlepšeného stavu po masáži,

 pomôže uboleným nájsť riešenie na ich ťažkosti.

 
Dakujem a prajem všetko dobré Jozef Urban

 

Diskusná téma

Stuhnuté svalstvo,bolesť v pravej lopatke

Dátum: 19.07.2018 | Vložil: Martina.M.

Pána Urbana som navštívil až keď mi ho poradila jedna dobrá známa,keď mi bolo najhoršie..mala som ukrutne bolesti v pravej lopatke a pichalo manpri nadychnuti tiež na pravej strane..nakoľko mám 3deti a bola som po pôrode pár týždňov,lieky ani iné som nemohla a nechcela..Veľmi oceňujem,že ma pán Urban zobral hneď ako som mu zavolala a bankovanie a masáž,mi pomohla môžem povedať,už ako som od neho odchádzala.Je to veľký profesional a preto som ho navštívili aj o 2tyzdne a pôjdem znova,aby som tu bolesť už nemusela znova zažiť.Velke Ďakujem.

Bolesti z bolaveho ramena ustupuju

Dátum: 04.05.2018 | Vložil: Nicki

Dakujem panovi Urbanovi za uvolnujucu masaz ramena s ktorym mam dlhodobo problem - hlavne pri sporte, tahani na kanoe. Bolest zacala ustupovat. Citim sa pri vas prijemne a hlavne bezpecne, co je pre mna velmi dolezity pocit. Uplne vam doverujem, ze som v dobrych rukach. DAKUJEM.

Citim sa uuuzasne!

Dátum: 04.05.2018 | Vložil: Zuzana

pana Urbana mi odporucila priatelka. Moj stuhnuty chrbat bol po prvom raze ako vymeneny. Citim sa fantasticky. Masazou mi najprv uvolnil a pripravil svalstvo na chrbte a potom prisli na rad uzasne banky. Pan maser mi uvolnil krcne a sedacie svalstvo a ja mam pocit ze som odisla ako uplne novy clovek. Velmi pekne vam dakujem za vas profesionalny pristup a za to ze ste ma naucil ako spravne prisat banku :-). Velmi si vazim ako sa snazite pacientom pomoct a ako prijemne komunikujete. O dva tyzdne som u vas znova :-)

Seknutie v krížoch

Dátum: 21.04.2018 | Vložil: Zuzana Pallayová

Po seknutí v krížoch som bola 2 týždne na injekciách. Veľké bolesti ustúpili, ale vystreľovanie v nohe a Tupá bolesť v krížoch sa nemenila. Skúsila som prvýkrát bankovanie+masáž. Po cca troch hodinách zmizli oba problémy. Pána Urbana odporúčam a určite sa chystám znovu na zopakovanie procedúry. Ďakujem :)

Poďakovanie

Dátum: 15.03.2018 | Vložil: Kvetoslava Hejbalová

Včera sme boli so sestrou u Vás. Chcem Vám poďakovať, pretože sme mali problémy s chrbticou a dnes pociťujeme obe obrovskú úľavu, bolesti v ramenách ustúpili, samozrejme, že svalovica je, ale prešli bolesti. Nie sme u Vás poslednýkrát a verím, že pomôžete vždy, keď to bude potrebné. Prajem Vám veľa zdravia, aby ste zase Vy mali silu pomôcť tým, čo to budú potrebovať.

Silné bolesti

Dátum: 02.02.2018 | Vložil: Andrea Augustínová

Dobrý deň, p. Urban...chcem sa Vám poďakovať. Spolu s priateľom sme absolvovali dňa 30.1.2018 u Vás masáž a bankovanie. Priateľ mal dva roky problém s ľavou rukou a ľavou nohou...tŕpnutie, vôbec nemohol spávať Ja som dva roky po komplikovanej zlomenine členku, absolvovala som dve operácie, rehabilitácie, odvtedy trpím silnými bolesťami bedrového kĺbu. Po absolvovaní masáže u Vás prestali bolesti aj tŕpnutie!!! Prešli sme množstvom vyšetrení a liečebných procedúr u rôznych lekárov, no nič nepomohlo. Ďakujeme ešte raz, p. Urban, želáme pevné zdravie a určite sa vidíme!

Bolesti ramena a krku

Dátum: 29.01.2018 | Vložil: Renáta

Veľmi by som sa chcela poďakovať p. Urbanovi.Dnes som k nemu prišla s veľkými bolesťami ramena a lopatky,ktoré vystreľovali do krku(celkovo stuhnutú krčnú chrbticu).Mala som silne bolesti ci som stala,sedela alebo ležala. Ako prvú pomoc som použila všetky dostupné pomôcky (lieky, náplasti,...) samozrejme nič nezabralo,ale po hodinovej masáži sa mi veľmi uľavilo a odišla som od vás takmer bezbolestne. A takisto musim vyzdvihnúť promtnosť termínu masáže a ochotu poradiť s každým problémom.O týždeň ma tam máte zas:).

Bolesti chrbtice

Dátum: 11.01.2018 | Vložil: Peter (Hlohovec)

V decembri som začal trpieť bolesťami chrbtice ktoré nepoľavili ani po obstrekoch ani po injekčnej liečbe stav sa mi dokonca zo dňa na deň zhoršoval.Potom mi poradil jeden známy že aby som navštívil Pána Urbana ktorý mi určite pomôže.Po masáži a bankovaní sa okamžite uľavilo od bolesti a dokonca som sa v noci konečne vyspal.Chcem sa veľmi pekne poďakovať Pánovi Urbanovi ktorý mi takto pomohol a môžem ho vrele odporučiť aj ostatným ľudom ktorý majú takéto problémy a si myslia že už nič nepomôže.Takže Pán Urban ďakujem že ste mi pomohol a že máte k ľudom takýto skvelý a ľudský prístup.Môj stav sa zo dňa na deň zlepšoval a už som bez bolestí.ĎAKUJEM

Bolesť v ruke pod ramenom

Dátum: 21.01.2018 | Vložil: Marcela (Hlohovec)

Už asi rok som pociťovala v ruke bolesť, myslím si, že som si v nej niečo natiahla keď som robila kľuky. V noci som sa budila od bolesti pri zmene polohy. Vedela som, že bankovaním sa dajú odstrániť rôzne typy bolestí a pohybové obmedzenia. Vygooglila som si p. Urbana. Po masáži bolesť z ruky odišla, dokonca som sa v noci nezobudila na bolesť. Veľmi sa teším a ďakujem, konečne sa vyspím :-). Nevideli sme sa posledný krát!!! Vďaka :-)

Bolesti krčnej chrbtice, stuhnuté svalstvo

Dátum: 26.11.2017 | Vložil: Martina B.

Pána Urbana som navštívila kvôli pretrvávajúcim bolestiam krčnej chrbtice, stuhnutému svalstvu, mala som problém zakloniť hlavu..Bolesť postupovala do chrbtice nižšie a do ramien a rúk. Už po prvej návšteve, kde som dostala bahenný zábal, masáž a bankovanie som cítila podstatné zlepšenie, bolesť ustúpila o 80% a hlavu zakloním :) A navyše sa dozviem vždy nejaké nové informácie a rady :)
Odporúčam a ďakujem pekne.

Záznamy: 11 - 20 zo 71
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok