Opis Vášho zlepšeného stavu po masáži,

 pomôže uboleným nájsť riešenie na ich ťažkosti.

 
Dakujem a prajem všetko dobré Jozef Urban

 

Diskusná téma

Bolesť krížov

Dátum: 20.08.2019 | Vložil: Daniel Vicen

Pána Urbana som našiel náhodne tu na nete,Rok a pol zápasím s bolesťami ,ktoré spôsobujú posunuté platničky.Už som maródoval absolvoval rehabilitačné cvičenie,chodil som súkromne na ozónové inekcie,chodil som velmi známemu Fyzioterapeutovi a nič nepomáhalo,už som myslel,že premárodujem dlhú dobu na liečbu.Do práce som chodil len pod vplyvom tabletky,ktorú ked som si dal tak som vydržal byt 12 hodín v práci.Teraz po prvej masáži v sobotu,na tretí den v utorok som pokosil 11 árovú záhradu,bez nejakej velkej bolesti,čo nebolo minimálne rok a pol.Ďakujem pán Urban,Velmi ste mi pomohol a rád prídem ešte aspon raz.Velmi Vás odporúčam,Všetkým tým ktorý trpia bolesťami.Bolest neustúpi hned,ale na tretí den je to zatial v pohode...

Re:Bolesť krížov

Dátum: 20.08.2019 | Vložil: Jozef Urban

Som rád že to vydržalo aj to kosenie....Takú námahu si treba v prvé dni odpustiť. Pri týchto procedúrach platničky regeneruju a liečia sa. Dôležitá je pravidelnosť takejto masáže. Dakujem za recenziu.

Platničky

Dátum: 19.08.2019 | Vložil: Daniel Vícen

Rok a pol mám problém s posunutými platničkami,absolvoval som rehabilitáciu,ozon injekcie,aj známeho fyzioterapeuta a do práce,alebo ked som chcel niečo robiť,tak jedine tak,že som si dal tabletku a tá mi oblbla telo,že som necítil Bolesť.Pána Urbana som našiel náhodne na nete a po absolvovaní,jednej masáže v sobotu,už na tretí den sa cítim výborne a bez tabletky som pokosil celú velkú záhradu...Vrelo odporúčam tohto skvelého maséra.ďakujem pán Urban

Bolesť v krížovej oblasti

Dátum: 06.08.2019 | Vložil: Júlia Brezovská

Veľmi pekne ti ďakujem za úľavu, ktorú si mi svojou starostlivosťou doprial. Prišla som k tebe s bolesťou v krížoch, ktorá mi vystreľovala až do nohy. Tá bolesť bola už neznesiteľná. Od tejto bolesti si ma oslobodil ihneď po prvej masáži. Po troch dňoch som k tebe prišla opäť a uľavilo sa mi zas mi je o niečo lepšie ešte raz ti i takto verejne ďakujem za tvoju promptnosť, pomoc a ústretovosť.

Účinná masáž

Dátum: 05.07.2019 | Vložil: Jaroslava Drexlerová Hložková


Perfektná a hlavne účinná masáž.Prišla som s bolesťou od krčnej chrbtice po lopatku a vystrelujúca bolesť do lakťa. Hybnosť hlavou do strán minimálna. Po hodine som odchádzala fit. Odporúčam všetkými desiatimi.

neustáal bolesť v oblasti pravej lopatky

Dátum: 22.02.2019 | Vložil: martin pagáč


mal som problémy v oblasti pravej lopatky-neskutočné bolesti
po absolvovaní masáži sa môj stav výrazne zlepšil,
chodím pravidelne raz za mesiac skutočne to zaberá a odporúčam.

Stuhnuté svalstvo

Dátum: 30.12.2018 | Vložil: Juraj

Pán Urban má zlaté ruky! Po jeho masáži sa cítim fantasticky. Patrí mu obrovské Ďakujem! Kde končí naše zdravotníctvo - začína p.Urban! Vrelo odporúčam všetkým, ktorí už hodili flintu do žita.

Re:Stuhnuté svalstvo

Dátum: 30.12.2018 | Vložil: admin

Juraj je môj spolužiak a týmto mu ďakujem za príspevok.Napísal mi však správu a ja som presvedčený že sa sem hodí viacej...Cau Jozef. Idem ta len informovat ze sa citim ako pierko. Uz som sa tak peknych par rokov necitil. A spinkam ako babätko. Takze urcite sa vidime znovu - nedam ti pokoj!

Seknutie v krížoch

Dátum: 12.09.2018 | Vložil: Zuzana

V septembri som spoznala úžasného človeka P.Urbana,ktorého mi doporučila jedna milá pani a osobne ma k nemu zaviezla, deň predtým ma seklo v krížoch,bola som v nemocnici kde ma napichali, samozrejme zabralo na chvíľu,večer ma seklo druhý krát,prišla RZP a znova ďalšia injekcia,no bolesti som mala neznesiteľné a tlmila som ich len liekmi,potom ako som navštívila P.Urbana som odišla ako nový človek konečne bez bolesti,prešiel 1 deň a ja sa cítim úžasne,masáž a bankovanie ma zbavilo bolestí,už nechcem nikoho iného budem chodiť k Vám. Zo srdca ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie :-)

Problemy s platnickou

Dátum: 21.07.2018 | Vložil: Iveta

Od zaciatku roka mam problem s posunutymi platnickami v bedrovej oblasti. Tie zapricinili aj neprirodzene vykrivenie tela a postahovane svaly najma v oblasti chrbta. Popri rehabilitaciach a cviceniach mi velmi pomohli masaze a bankovanie od pana Urbana na uvolnenie svalstva. Postupne sa citim lepsie a bolesti ustupuju :)

Záznamy: 1 - 10 zo 71
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok